درباره ما

آبگرمکن خورشیدی GREEN ،به عنوان یکی از پیشگامان و اولین‌های این حرفه ، مفتخرست کالایی مرغوب ، مطمئـن و با دوام را تقدیم هموطنان عزیز نماید.
.

ما و خورشید:

همه می دانیم که منشاء پیدایش حیات بـر روی کره زمـین، تابش نـورخـورشـید بوده است و ایـن مـنبع گـرما آفـــرین و حـیات بخش نه تنها قبل از شکل گـرفتن زمـین بلکه تا مـیلیون ها سال بعد از آن و پـس از آنکـه آخـرین  ذخـیره های زمـین هم به پایان بـرسد، همچنان گرمی و مهربانی خود را بر زمین خواهـد تابید. انرژی خورشید یکی از منابع تامـین انرژی رایگان، پاک و عاری از اثرات مخرب زیست محیطی می باشد،که از دیر باز به روش های گوناگون مورد توجه بشر قرار گرفته است. بحـران انـرژی در سال‌های اخیر، کشـورهای پیشرفته و صنـعتی جهان را بر آن داشته که با مسئله انرژی برخوردی متفاوت نمایند؛ که در این میان جایگزینیِ انرژی های خورشیدی به جای انرژی های فسیلی، که به منظور کاهش و صرفه جویی در سوخت‌های فسیلی و کاهش انتشار گاز های آلاینده می باشد، با استقبال فراوانی رو به رو شده است.

شرکت “GREEN” عرضه کننده انواع آبگرمکن های خورشیدی:

ما مفتخریم که به عنوان یکی از پیشگامان و اولین‌های این حرفه ، کالایی مرغوب ، مطمئـن و با دوام را تقدیم هموطنان خـودکنیم. درحال حاضر محصولات ما در حال توزیع در بسیاری از شهرهای کـشور هستند و ما به زودی درسـراسـر ایران نمایندگی خواهیم داشت. این تـوزیع گسـترده نه تنـها نشان دهنده کارایی این محـصول در هـر جای ایران است، بلکـه تضمـینی برکیـفیت کار ماست.

ما بر این اصل معتقدیم که: “ موفقیت در جزئیات پنهان شده است” و ما به جزئیات کار خود واقفیم.

  امید است…

             با ارائه این محصول در

                  سراسر ایران،  فرهنگ

        استفاده از انرژی های تجدید پذیر رو به رشد باشد.

             بیایید تا با یاری یکدیگر،

                    نفت و گازی  را که حق فرزندانمان

                             است ، نابود نسازیم.

We hope that with this production

we change our habit from using an oil or gas

to this renewable energy to save them for our children