ذخیره انرژی با انواع روکش های استخر

شرکت انرژی سبز برگ زرین، اولین مدعی اجرای پروژه های گرمایش استخر به وسیله آبگرمکن های خورشیدی، با به کار بردن روش های بسیار ساده و با کمترین تغییرات، آبگرم استخر شما را تامین می کند.

آب استخر خود را رایگان گرم نمایید

گرمایش خورشیدی برای استخر های رو باز و سرپوشیده چندین دهه است که مورد استفاده قرار گرفته و در دنیا، فناوری اثبات شده ای می باشد و مزایای زیادی نسبت به دیگر سیستم های گرمایشی دارد. از بین تمام گرمکن های آب استخر، گرمکن های خورشیدی به دلیلی نیاز به زمان طولانی تر برای گرم کردن آب استخر، معمولا در کاربرد های دائمی مناسب تر هستند. در گرمایش استخر معمولا میزان دمای مورد نیاز پایین می باشد، یعنی طراحی اکثر گرمکن های استخر به گونه ای است که دمای آب خروجی از آنها به اندازه ۵ تا ۱۰ درجه بالاتر از دمای ورودی آن خواهد بود و این آب خروجی بین ۲۵ تا ۲۸ درجه امکان استفاده از آبگرمکن های خورشیدی را می دهد.
به طور کلی سیستم کار استخر های خورشیدی به اینگونه است که گرمکن های خورشیدی با استفاده از پنل های خورشیدی، گرما را از خورشید به استخر منتقل میکنند. پنل ها در زیر نور خورشید گرما را جمع آوری نموده و هنگامی که پمپ استخر آب را سیرکوله می گند، از پنل های خورشیدی نیز عبور می کنند. آب با عبور از روی پنل ها گرم می شود.
با به کارگیری سیستم های گرمایشی خورشیدی می توان با کمترین استفاده از سوخت های فسیلی و منابع انرژی الکتریکی، ظرفیت مورد نیاز برای گرمایش آب استخر را تامین کرد.
مزایای گرمکن های خورشیدی:
عملکرد ارزان : هزینه ماهیانه ندارد
پربازده : تنها با یک پمپ استخر کار میکند
طول عمر بالا : ۱۰ تا ۱۵ سال
سازگار با محیط زیست : استفاده از منابع تجدید پذیر و عدم تاثیر روی آلودگی هوا